Vinotéka Brumov

Vinotéka

Vinotéka

Vinotéka Brumov

Vinotéka a dárkové zboží se nachází na nově zrekonstruovaném náměstí v Brumově a skýtá úžasný pohled na zříceninu královské hradu, která se tyčí na pahorku nad brumovským náměstím a tvoří tak neodmyslitelnou dominantu a symbol samotného města Brumov-Bylnice.

Město Brumov-Bylnice se nachází na úpatí Bílých Karpat v údolí mezi jejich pahorky a je součástí jihovýchodního Valašska. Protéká tudy taky řeka Brumovka, podél které vede nová cyklostezka, po níž se dostanete až ke slovenským hranicím.

Vinotéka a dárkové zboží je situována v jihozápadním rohu náměstí, kudy vede cesta na brumovské rybníky, které jsou nádhernou oázou klidu a ideální k procházkám a dostanete se tudy taky na brumovský hrad či již zmiňovanou cyklostezku.

Samotné prodejní prostory činí cca 50m2 + přilehlé sklady. Prodejna je vybavena několika stoly k posezení a má bezbariérový přístup. V letním období je možnost posedět i před prodejnou s výhledem na náměstí a brumovský hrad.

Přijdete-li nás navštívit a posedět s přáteli, nabídneme Vám nejen skleničku dobrého vína, ale taky prémiovou kávu Lavazza, cappuccino a horkou hustou čokoládu se šlehačkou a jiné.

Ve Vinotéce je pro naše zákazníky k dispozici WiFi připojení zdarma.

Vinotéka