Vinotéka Brumov

Sortiment

Sudové víno

Standardně nabízíme 14 druhů sudového vína, které nám dodává vinařství z Čejkovic Víno Sýkora.

Aktuální nabídka

1. Iršai Oliver – suché
2. Ryzlink rýnský – suché
3. Pinot Grigio (Rulandské šedé) – suché
4. Tramín – polosuché
5. Chardonnay – polosuché
6. Veneris (kupáž – typiky Pálava) – polosuché
7. Muškát Ottonel – polosladké
8. Hiberus (kupáž – typiky Hibernal) – polosladké
9. Zweigeltrebe rosé – polosuché
10. Merlot rosé – polosladké
11. Pinot Noir (Rulandské modré) – suché
12. Rubín – suché
13. Frankovka – polosuché
14. Modrý Portugal – polosladké

Lahvové víno

V naší vinotéce pro Vás vybíráme jen vína nejvyšší kvality se zaměřením na vína z České republiky (zpravidla Moravy). Téměř veškerá vína máme nachutnaná, proto jsme schopní a ochotní Vám při výběru poradit a přiblížit se co nejvíce Vašim požadavkům a přáním.

V současné době nabízíme lahvová vína z moravských vinařství:

o   Sklep Maryša – Šitbořice
o   Chateau Lednice – Lednicko valtický areál
o   Víno Sýkora – Čejkovice
o   Lahofer – Dobšice u Znojma
o   Adámkovo vinařství – Višňové (Kolekce vín Karla Rodena)
o   Sonberk – Popice (pod Pálavskými kopci)
o   Spielberg – Archlebov
o   Ampelos, Šlechtitelská stanice vinařská – Znojmo
o   Josef Valihrach – Krumvíř
o   Mladý vinař

Ze zahraničních vín v naší nabídce najdete vína ze zemí:

  • Chile
  • Španělsko
  • Itálie
  • Francie
  • Německo
  • Argentina
  • aj. dle aktuální nabídky

Šumivé speciality, champagne, sekty, Dealkoholizovaná vína

Čokoláda / Cukrovinky

V případě čokoládových i nečokoládových cukrovinek u nás naleznete velké množství dárkových bonboniér, tabulkových čokolád, pralinky a Truffle v různých dárkových baleních, jednotlivě balené čokoládové bonbóny a figurky, marcipán, nugát, apod.

 

Delikatesy

Zde se specializujeme na italské a francouzské delikatesy. Najdete u nás široký výběr francouzských terin (terrine), paštiky, nakládaná játra aj.. Z italské gastronomie nabízíme marinovaná sušená rajčata, nakládané houby, pikantní nebo rajčatovou směs na Bruschetu, olivy, olivový olej čistý i ochucený, kapary, ančovičky, atp.

 

Káva / Čaje

Kávový i čajový sortiment je poměrně široký a neustále nabídku obměňujeme. V naší nabídce najde taky kávu i čaj v kvalitě BIO a z produkce Fair Trade.

Z kávového sortimentu u nás nakoupíte kávy z celého světa a v různém dárkovém balení. Uspokojíme jak ty, kteří si rádi kávová zrna umelou sami – pro ty máme kávy zrnkové, tak i ty, kteří upřednostňují kávu mletou. Nezapomínáme taky na kvalitní instantní kávy a kávy ochucené.

V čajích nabízíme nepřeberné množství pravých cejlonských čajů jak sypaných, tak porcovaných. Je libo čaj bílý, zelený, černý nebo ovocný? U nás to není problém. V nabídce máme čaj čistý, ale taky v různých příchutích. Nedílnou součástí čajového sortimentu jsou různá dárková balení, ale taky samotné plechové či skleněné dózy, do kterých jsou čaje zabaleny.

Pro naše nejmenší zákazníky jako jsou děti, máme několik druhů dětských čajů s Krtečkem, Hurvínkem nebo Křemílkem a Vochomůrkou.

 

Dárkový alkohol

Nově jsme do naší nabídky zařadili dárkový alkohol. Jedná se o lihoviny, jako jsou whisky, bourbon, tequilla, bylinné likéry a likéry všeobecně a jiné, které jsou dárkově baleny – se skleničkami, ve speciálním balení či limitované kolekce.

 

Dárkové koše a balíčky

Naší specializací je tvorba dárkových košů nejen na zakázku. Bližší informace najdete v sekci Dárkové koše na našich firemních webových stránkách.